Programy

Co se zde naučíte

VÝUKOVÉ PROGRAMY

Aktuální výukové programy TAJV


Sportovní den mládeže

Tyto Sportovní dny mládeže slouží jako seminář a praktické ukázky tenisové techniky včetně dalších sportovních pohybových aktivit v celorepublikovém projektu TAJV.

Cílem projektu je především podpora sportovního ducha mládeže s profesionálním trenérem a vysokoškolským pedagogem v rámci akce. Motivujeme mládež ke sportu, pohybu, soutěžení a aktivnímu trávení volného času v mimoškolní oblasti.

Akce se koná za podpory města a dalších subjektů.

Vstup je pro zájemce semináře zcela zdarma.

Sledujte nás pod hashtagem #SportovniDenMladeze


Tenisový program

Tenisová akademie

Privátní tenisový trénink pro jednotlivce, eventuálně dvojice/trojice, zaměřený na výkon a soutěžní hraní. Lze také po dohodě v tréninkovém plánu upravit na rekreační doplňkový tenis a volnočasový kroužek dítěte. Délka tréninku je 1 hod.

Tenisová družina

Skupinový tenisový trénink zaměřený na rozvoj pohybových kompetencí a náplň volného času s posílením zdravého stylu dítěte. Délka družiny je 1 hod.

Summer Camps

Letní příměstská soustředění budou již 7. ročníkem této oblíbené prázdninové aktivity pro děti a hráče TAJV. Sportovní soustředění jsou pořádána v areálech s vhodnými sportovišti a zázemím pro případ nepříznivého počasí. Každé soustředění probíhá denně od pondělí do pátku v časovém rozmezí 9-16 hodin. Kempy jsou zaměřené na všestrannost, kondiční přípravu, tenis, netradiční hry a edukační činnost. V závěrečném dni se bojuje o zlaté poháry, medaile, diplomy a hodnotné ceny. Celý týdenní program vede šéftrenér a pedagog Mgr. Jan Váňa.

V ceně  Summer Camp je zahrnuto jídlo (svačina, oběd a odpolední svačina), pitný režim, trenér, nájemné za tenisové kurty, sportoviště a vstupné na akce.

Nevratné zálohy na soustředění (1000 Kč/hráč) se zasílají na bankovní účet se zaslanou přihláškou.

Minimální obsazenost na termín pro uskutečnění soustředění je 8 dětí.

 Pokud máte zájem o vybraný termín, můžeme Vám zařídit i transfer.