Kontakt


KDE NÁS ZASTIHNETE?

TAJV, z.s.

+420 604 113 430

janvana@tajv.cz

DS: 628gbvb


Otázky a odpovědi

Nejčastěji kladené otázky od klientů a naše odpovědi.

Jak často u vás můžu trénovat?
V každém tréninkovém místě se trénuje 1x, maximálně 2x do týdne. Pokud nechcete dojíždět na jiné místo, zůstává pro Vás možnost 1-2x týdně.

Kolik to stojí a kdy mám platit?
Částky jsou uvedeny v ceníku a školné se platí vždy za program. Kalkulaci za celý program dostanete ještě před prvním tréninkem a platba za školné probíhá ihned po 1. tréninku v programu.

Když bude dítě nemocné, nebo bude pršet, mám možnost náhradního tréninku?
Ano, náhrada je možná, pokud je dítě nemocné. Vyčká na absenci jiného hráče v jiné tréninkové hodině, může to být i v jiném místě, a využije jeho místo ve svůj prospěch. Absence se kompenzují pouze v programu Tenisová akademie. V případě deště je celý trénink přesunut na jiný volný termín dle potřeby trenéra.

Jaké programy nabízíte?
Pro letošní rok nabízíme sportovní a edukativní programy. V podobě sportovního programu jsou k dispozici Dětské dny, Tenisová akademie, Tenisová družina a Summer Camps.
 

On-line přihláška

Dejte nám vědět, o který program máte zájem a my se Vám ozveme zpět.

Naše reference od spokojených klientů

Miroslav Vrána

Manažer / TPCA

,,Perfektní přístup k dětem. Trénink je vyvážen jak na fyzickou tak dovedností stránku. Velky bonus je přístup šéf trenéra Honzy a jeho trenérů. kteří jsou profíci každým coulem. Všem doporučuji a nebojte se děti poslat na víkend nebo tábor je o ně perfektně postaráno."

Lenka Šimková

Majitelka / Salon

,,Nejlepší tenisová škola v Poděbradech! A nej trenéři!!! Vřele doporučujeme."