SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE

Národní finále v Poděbradech


Finálový turnaj pro vítěze semifinálových kol v České republice

Městská sportovní hala Poděbrady

Na Vinici 766, 290 01 Poděbrady

9. 12. 2021 od 8:30 hod


Finalisté turnaje

Tobiáš Procházka

Unhošť

Štěpán Fiedler

Lysá nad Labem

Jan Semerád

Ronov nad Doubravou

Ema Větrovská

Poděbrady

Veronika Kuklová

Nymburk

Justýna Lonerová

Lázně Bělohrad

Matěj Křepelka

Police nad Metují

David Ježek

Dvůr Králové nad Labem

Tadeáš Sedláček

Kopidlno

Kristýna Svobodová

MČ Praha 6

Anežka Hovorková

Kutná Hora

Markéta Barochová

MO Plzeň 10 - Lhota

Milan Giňa

Kostelec nad Orlicí

Daniel Smělý

Litoměřice

Ondřej Nun

Červený Kostelec

Marek Šmejkal

Český Brod

Filip Hruška

Mnichovice

Karel Havlíček

Úpice

Tereza Hamplová

Zábřeh

Martina Šustrová

Raspenava

Eliška Vondráková

Šumperk

Lukáš Hanousek

Odolena Voda

Vojtěch Šarman

Žulová

Vojtěch Beran

Meziměstí

Tadeáš Dorazil

Moravská Třebová

Adam Kocián

Osoblaha

Tomáš Ezr

Sadská

Roman Ferenc

Chrudim

Mikuláš Hájek

Hrotovice

Klára Bělinová

Veltruby

Matěj Roháč

Podivín

Jan Houslík

Jindřichov

Josef Martan

Budiměřice

Václav Pražák

Veltrusy

Jiří Petrýdes

Hejnice

Viktorie Poddaná

Skřivany

Stela Bartošová

Čáslav

Liliana Zajacová

Sušice

Ondřej Mlejnek

Hrádek nad Nisou

Lucie Havlenová

Rudná u Prahy

David Kábele

Davle

Václav Rolek

Beroun

Jan Kaštovský

Hodkovice nad Mohelkou

Tobiáš Pech

Tábor

Daniel Jiroušek

Kašperské Hory

Pavel Bursík

Votice

Luboš Černík

Milevsko

Ondřej Urban

Duchcov


Adam Šveřepa

Golčův Jeníkov

Matěj Šikner

Český Dub

Jindřich Říha

Jaroměřice nad Rokytnou

Ladislav Fink

Česká Skalice

Radim Mach

Trhový Štěpánov

Filip Dorica

Varnsdorf

Zuzana Rýdlová

Klenčí pod Čerchovem

Radek Holeček

Mariánské Lázně

Dominik Janura

Prostějov

Vojtěch Bárta

Bezdružice

Miroslav Pecháček

Luby

Michal Polák

Rumburk

Kristýna Lorková

Zbyslavice

Šimon Janeš

Pardubice

Daniel Jurčák

Česká Ves

Matěj Eichler

Město Albrechtice

Emma Haviarová

Loukov

Štěpán Barvínek

Žamberk

Tigran Grigoryan

Jihlava

David Krejča

Žďár nad Sázavou

Milan Dvořák

Nové Město na Moravě

Patrik Audy

Škvorec

Petr Zeithaml

Komárov

Marek Wollmann

Brandýs nad Labem

Patrik Fajgl

Kunvald

Kryštof Pelc

Mělník

Ivan Andruščenko

MČ Praha - Letňany

Jan Průcha

Libochovice


INFORMACE K FINÁLOVÉMU TURNAJI V PODĚBRADECH


1. Ubytování v Poděbradech

  • Pro hráče a rodiče možnost ubytování vedle sportovní haly v Penzionu Ostende.
  • Webové stránky penzionu https://www.penzionostende.cz/.
  • Rezervace ubytování na telefonním čísle 733 184 793, popř. na webových stránkách.
  • Ceník ubytování k nahlédnutí na stránkách https://www.penzionostende.cz/cenik.
  • Snídaně k dispozici v hale po rezervaci předem do 8:30 na telefonním čísle 702 467 313.

2. Akreditace pro hráče

  • Doporučujeme příjezd k Městské sportovní hale mezi 8:00 - 8:30.
  • Vstup do haly bude otevřen pro účastníky a rodiče přesně v 8:30.
  • Akreditace bude probíhat v čase 8:30 - 9:00 ve vstupní chodbě haly.
  • Každý finalista dostane u akreditace vlastní hráčskou kartičku a lahev s vodou.
  • Finalista, který dorazí po 9:00, nebude zapsán do turnaje (popř. psát sms, pokud bude problém v dopravě do Poděbrad).
  • K dispozici budou šatny - finalista turnaje se převlékne do sportovního oblečení s čistou sportovní obuví - vzít si vlastní bílé tričko bez potisku a popř. vlastní florbalku.

3. Registrační poplatek pro hráče


  • Při akreditaci platba registračního poplatku za účast na turnaji - 500 Kč / hráč.
  • Platba v hotovosti - prosíme o přesnou částku registračního poplatku na turnaji.
  • Na vyžádání zašleme potvrzení o platbě registračního poplatku elektronicky po turnaji.

4. COVID nařízení - aktuální hygienická pravidla pro vstup do haly (splnit jednu z možností)


  • Ukončené očkování pro onemocnění Covid-19 (QR kód).
  • Být po prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech (potvrzení).
  • Mít platný negativní laboratorní PCR test (antigenní test se již bohužel nepočítá).
  • Osoby a děti mladší 18 let prokážou svou bezinfekčnost čestným prohlášením podepsaným od zákonného zástupce (rodiče) - odevzdává se u akreditace.
  • Zakrytý nos a ústa vlastním respirátorem mimo hrací plochu a prostoru pro občerstvení.


5. Harmonogram finálového turnaje

  • Zahájení turnaje v 9:00, předpoklad ukončení turnaje mezi 16:00 - 17:00.
  • Sportovní aktivity turnaje - fotbal, házená, florbal, frisbee, tenis.
  • Losovácí část - každý finalista bude v rámci prezentace nalosován do jedno vybraného týmu.
  • Tabulková část - hrací model, kdy v rámci jedné hrací skupiny (4 týmy) se bude soutěžit o 2 postupová místa.
  • Vyřazovací část - pavoukový model, kdy se v rámci turnaje výše umístěné týmy utkávají s týmy s nižším postavením.
  • Finálový rozstřel - vítězný tým z vyřazovací části si v rámci individuálního rozstřelu zahraje o pozici národního šampiona TAJV.
  • Závěrečný ceremoniál - zhodnocení projektu, vyhodnocení turnaje Národního finále, odměňování účastníků a finalistů turnaje.